Co to są obiady czwartkowe?

Co to są obiady czwartkowe? Ty decydujesz! Zorganizuj je z przyjaciółmi

Marketing i działania reklamowe różnych marek to nie tylko nachalna promocja produktów. To także działania, przez które znane i rozpoznawalne marki mogą pomóc różnym, potrzebującym osobom. Przykładem takiej inicjatywy są choćby spotkania organizowane przez markę Philipiak Milano. Co to są obiady czwartkowe w nowoczesnym wydaniu?

Obiady czwartkowe – co to takiego?

Na tak zadane pytanie zapewne każdy Polak odpowie, że były to wydarzenia organizowane przez króla Polski, Stanisława Augusta Poniatowskiego. Tak jak już jednak wspomnieliśmy, tym razem nie chodzi o historyczny event, lecz raczej o działanie zupełnie współczesne.

Za inicjatywą stoi marka Philipiak Milano. Celem tego wydarzenia jest popularyzacja tematyki związanej ze zdrowiem. W ramach współczesnych obiadów czwartkowych organizowane są spotkania, w trakcie których propagowana jest tematyka zdrowego odżywiania (czy też raczej zdrowia w ogólności), ale także edukacja i kształtowanie postaw prozdrowotnych.

Kto w tym uczestniczy? 

Podobnie jak historyczne obiady czwartkowe, tak i te współczesne zbierają najbardziej znamienite osobowości ze świata kultury i sztuki. Na tego rodzaju spotkaniach pojawiają się różnego typu osobistości. Po każdym takim spotkaniu podpisują oni pamiątki, które z kolei trafiają potem na aukcje, z których dochód przeznaczony jest na pomoc najbiedniejszym i potrzebującym.

Co to są obiady czwartkowe? To edukacyjne spotkania przy pysznym jedzeniu!

Zdrowe jedzenie 

W trakcie obiadów czwartkowych serwowane są również zdrowe dania. Potrawy podawane podczas tego typu eventów przygotowywane są przez Karola Okrasę, czyli jednego z najbardziej znanych polskich kucharzy. Autorskie dania konstruowane są z myślą właśnie o swoich walorach odżywczych, a już samo nazwisko jest świadectwem tego, że są to produkty najwyższej jakości.

Marketing, który przekłada się na życie

Warto podkreślić, że w przypadku tej marki produkującej naczynia kuchenne, zdrowe odżywianie to nie tylko pusty frazes. Jak pokazuje oferta produktowa Philipiak Milano, są to naczynia, które bez problemu nadają się do naprawdę zdrowego gotowania. Przede wszystkim, zaprojektowane są one tak, aby dało się w nich gotować bez konieczności używania soli albo tłuszczu. Co istotne, potrawy przygotowane w ten sposób nie tracą nic ze swoich walorów smakowych czy odżywczych.

Kolejna kwestia to zawartość kalorii i witamin. Dania, które przygotowujemy w myśl filozofii propagowanej przez tę markę są w pełni wartościowe. Garnki są zbudowane tak, aby ich ściany nagrzewały się równomiernie, dzięki czemu nie ma ryzyka, że znajdujące się wewnątrz danie podgrzeje się niewłaściwie. Wręcz przeciwnie – przygotowanie jedzenia przy użyciu naczyń Philipiak Milano jest znacznie szybsze niż w przypadku zwykłych naczyń.

Naczynia są antyalergiczne oraz antybakteryjne. Mogą być stosowane zarówno w przypadku kuchenek gazowych, jak i elektrycznych. Nadają się także do używania na kuchenkach indukcyjnych, jak również w piekarnikach. Słowem – naczynia Philipiak Milano to uniwersalne produkty.

Co to są obiady czwartkowe w praktyce? Więcej na temat tego przedsięwzięcia znaleźć można na: http://www.obiadyczwartkowe.pl/ 

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.