Akademik Lipsk BaseCamp – zalety prywatnego akademika

akademik BaseCamp

Szukasz miejsca zamieszkania na okres studiów, ale myślisz, że publiczny akademik to jest opcja dla ciebie? Doskonałą alternatywą może być jego prywatny odpowiednik. W tym wpisie dowiecie się jak może wyglądać mieszkanie w tego typu miejscu. Przykładem będzie akademik Lipsk BaseCamp.

Studenckie życie dziś

Kiedy mowa o akademiku, prawdopodobnie większość osób myśli o molochu wypełnionym ciasnym, mało estetycznymi pokojami ze wspólnymi łazienkami, gdzie imprezy przenoszą się z miejsca na miejsce, a o prywatności można tylko pomarzyć. Największą zaletą tych tak zwanych „studenckich warunków” są niskie opłaty. Trzeba jednak powiedzieć, że w dzisiejszych czasach coraz mniej studentów zadowalają takie realia. Od lat zauważa się, że młodzi ludzie preferują wynajmowanie prywatnych mieszkań, w których mogą liczyć nie tylko na lepszy poziom życia, ale także możliwość znalezienia spokoju potrzebnego do nauki i pracy.

Prywatny akademik – komfort, prywatność, udogodnienia dla studentów

Warto jednak wiedzieć, że stancja to nie jedyna alternatywa. Na mapach miast studenckich coraz częściej pojawiają się akademiki prywatne. Oprócz tego, że są to na ogół duże budynki mieszczące pokoje i mieszkania dla studentów, nie mają one wiele wspólnego z tradycyjnymi akademikami. Po pierwsze zwykle są one znacznie wygodniejsze i bardziej komfortowe, a do tego mogą znajdować się w nich różnego rodzaju udogodnienia dla studentów. Doskonałym przykładem tego typu obiektu są akademiki BaseCamp. Znajdują się w różnych miastach Europy: Berlinie, Poczdamie, Łodzi, Kopenhadze.

biurko i lampka

Na przykładzie akademik Lipsk BaseCamp możemy zobaczyć, że mieszkanie w takim miejscu może sprzyjać zarówno zabawie, jak i nauce, odpoczynkowi i kontaktom z innymi mieszkańcami. W tym akademiku zamieszkać można w apartamencie stworzonym dla paczki znajomych – z dwoma lub trzema pokojami, łazienką i aneksem kuchennym, własnym pokoju z prywatną łazienką lub łazienką i kuchnią. Dostępne są także pokoje typu studio dla dwóch osób z tymi samymi udogodnieniami oraz pokoje dla niepełnosprawnych. Wszystkie niezwykle urządzone bardzo funkcjonalnie i nowocześnie, a jednocześnie przytulnie. Dla wszystkich mieszkańców tego akademika dostępny jest superszybki Internet oraz pokoje cichej nauki, rowery do wynajęcia, siłownia, kino, taras, pralnia, parking. Więcej tutaj: https://basecampstudent.com/pl/lokalizacje/niemcy/_lipsk/

Nie wszystkie akademiki Lipsk wyglądają tak, jak BaseCamp, jednak w każdym europejskim obiekcie należącym od tej sieci można się spodziewać takich warunków i tych samych udogodnień. Jeśli zatem zdecydujesz się na prywatny akademik, sprawdź co oferuje – w tego typu obiektach można mieszkać naprawdę komfortowo, przy stosunkowo niewysokich opłatach.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.