Pizza na przyjęcie – niezapomniana domówka!

pizza na przyjęcie

Domówka i pizza

Zastanawiasz się jak wspólnie z przyjaciółmi pożegnać tegoroczne lato, jak uczcić ulubioną porę roku ,aby wspomnienia pozostały z Wami jak najdłużej? Jednym z pomysłów może być niezapomniana domówka! Wyjątkowa domówka? Jak ją zorganizować, o czym pamiętać? Już podpowiadam…

Organizacja kluczem do sukcesu

Jeśli chcesz, by twoja impreza byłą niezapomniana musisz się trochę wysilić i zaplanować nawet najdrobniejsze szczegóły. Łatwiej ci będzie jeśli do pomocy zaangażujesz 2 – 3 osoby. Na kilka dni przed przyjęciem zaplanujcie, a najlepiej spiszcie listę rzeczy do zrobienia i podzielcie się nimi. Podstawowymi rzeczami, o których musicie pamiętać to: ustalić listę menu, zrobić zakupy, przygotować dekorację i pomieszczenie na imprezę. Trzeba także zaprosić gości, wybrać muzykę i motyw przewodni imprezy! Motyw przewodni imprezy bardzo dobrze się sprawdza na domowych spotkaniach i angażuje wszystkich do przygotowania się na wieczór. Takim motywem może być chociażby kolor, jakieś szczególne miejsce, kraina, ulubiony film, epoka, styl… Tematyczną imprezę wszyscy uczestnicy na pewno zapamiętają, a ciekawe fotki w przebraniach i wśród kolorowej dekoracji będą wzbudzać uśmiech na twarzy.

Pizza na przyjęcie…

pizza na przyjęcieŚwietnym motywem domówki na pożegnanie lata morze być dziki zachód, hawajska plaża czy motyw marynarski, ale prawdziwym i wcale nie taką trudną do organizacji będzie impreza w stylu włoskim. Zdaję sobie sprawę, że gotowanie kilku potraw, jest męczące i wymaga sporego zaangażowania, dlatego organizację jedzenia może lepiej pozostawić specjalistom. Jak styl włoski to musi być pizza na przyjęcie i pyszne makarony! Bez problemu zamówisz ulubioną pizzę na przyjęcie z dostawą do domu, pizza Warszawa, pizza Kraków, Poznań czy Gdańsk – miejsce nie ma znaczenia. Dzisiaj przez Internet zamówisz pizzę wszędzie.

Jeszcze dekoracje

Jeśli jedzenie jest zamówione to pozostaje jeszcze kwestia włoskich dekoracji – postaw tutaj na papierowe winietki, kwiaty, nastrojowe oświetlenie (np. girlandy z żarówkami), świeczki. Poszukaj w sieci zdjęć włoskich knajpek i spróbuj wzorować się na ulubionej. Podobnie ze przebraniem – romantyczne sukienki dla Pań w kapeluszu i włoskie fryzury dla Panów – nie tylko takie kojarzące się z „włoską mafią” – chociaż w sumie czemu nie😊.

źródła zdjęć: www.pinterest.com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.