Zabawa do rana!

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami. Macie już plany na zabawę sylwestrową? Jeżeli nie macie pomysłu gdzie spędzić sylwestra 2019, zaprasza do lektury. Przygotowałam dla was kilka ciekawych opcji. Napewno znajdziecie coś dla siebie.

Góry

Wyjazd w góry to zawsze dobry pomysł. Kilka dni w pięknej górskiej okolicy może być prawdziwym zastrzykiem energii na nadchodzący rok. Najlepiej by połączyć zabawę sylwestrową z krótkim pobytem. Kilka dni szaleństw na stoku z pewnością pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie i nastrój. W zależności od destynacji, ceny mogą się bardzo różnić. Alpy nie należą do najtańszych dlatego jeżeli masz ograniczony budżet, polecam piękne polskie miejscowości jak na przykład Krynica Górska. Ceny przystępne, gwarancja śniegu i piękne krajobrazy.

Lasy

Jak nie góry to może lasy? Sylwester gdzieś w środku zaśnieżonego lasu w klimatycznej chacie z kominkiem może okazać się spełnieniem twoich marzeń. Cicho, cudowne krajobrazy, ognisko z kiełbaskami, a może nawet kulig? Przystępne ceny i łatwa dostępność ( w każdym województwie znajdziemy atrakcyjne domki w samym środku lasu) to już połowa sukcesu.

Rejs

Jeżeli jesteście fanami morza zachęcam do sprawdzania ofert w nadmorskich kurortach. Dwudniowe rejsy cieszą się coraz większą popularnością. Kilka sal do tańczenia, pyszne jedzenie, noc w kajucie i pobudka na otwartym morzu. Czego chcieć więcej! A co jeżeli nie mieszkacie nad morzem? Zachęcam do sprawdzenia ofert w hotelach i pensjonatach przy jeziorach.

Kochani, życzę wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.