Najlepsze żelazko?

Najlepsze żelazko w przystępnej cenie? Jeżeli stoisz przed wyborem żelazka zachęcam do przeczytania poniższego wpisu. Pewnie zastanawiasz się dlaczego? Jestem szczęśliwą posiadaczką drugiego w swoim życiu żelazka na parę i z przyjemnością podzielę się z wami swoją opinią.

Pierwsze żelazko na parę dostałam w 2001 roku pod choinkę od męża. Muszę przyznać, że z początku nie byłam zbyt zachwycona prezentem. Marzyłam o pierścionku z brylantem albo o pięknych złotych kolczykach, a tu masz ci los, sprzęt domowy ;). Moje rozczarowanie nie trwało zbyt długo, dokładnie do pierwszego prasowania. Zaczęłam od znienawidzonych koszul męża. Okazuje się, że poszło znacznie sprawniej. Zabawa rozkręciła się na całego, kiedy doszłam do ręczników. Wyprasowanie całej sterty dużych ręczników zajęło mi co najmniej o połowę mniej czasu niż zazwyczaj. Możecie wyobrazić sobie jak przywitałam męża, który wrócił do domu po ciężkim dniu z pracy.

Na czym polega sukces żelazek na parę?

Przede wszystkim, jak wskazuje nazwa, prasujemy z udziałem pary, a to pozwala na maksymalnie szybkie i proste prasowanie. Żelazka na parę to prawdziwa rewolucja na rynku. Ceny nie są już tak wysokie jak 10 lat temu, a jakość jest coraz lepsza.

A co powiecie na żelazko parowe do prasowania w pionie? To kolejny hit ostatnich lat. Najczęściej możemy je zobaczyć w sklepach z odzieżą. Należy jednak pamiętać, że ich rola delikatnie różni się od standardowych żelazek na parę. Ich głównym zadaniem jest „rozprasowywanie” co w praktyce oznacza, że może się nie sprawdzić w przypadku koszuli.

A wy jakie macie doświadczenia z żelazkami na parę?

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.