Krem idealny?

Myślę, że nie muszą nikomu tłumaczyć czym jest niezwykle popularny nie tylko w Polsce ale i w całej Europie – Sudocrem. Co ciekawe nie wszyscy znają jego główne przeznaczenie. Do kogo jest skierowany? Zapraszam do lektury.

Nie wiem czy wiecie ale Sudocrem to produkt, który powstał z myślą o najmłodszych! Tak, na stronie producenta znajdziemy informacje, jakie ma zastosowanie. Sudocrem idealny na pieluszkowe zapalenie skóry czy innymi słowy odparzenia pieluszkowe. W związku z tym, wiele osób zaczęło sobie zadawać pytania. Skoro ten magiczny krem jest przeznaczony dla maluchów to z pewnością będzie i dobry dla mnie. Tak, to zdecydowanie dobry tok myślenia. Okazuje się, że popularność i zastosowanie Sudocremu, przerasta nasze najśmielsze oczekiwania.

Krem działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie oraz dodatkowo działa łagodząco. Wiele Polek stosuje go na problemy skórne jak np. trądzik. Idealnie sprawdza się także przy podrażnieniu czy zbytnim wysuszeniu naskórka. W internecie można znaleźć niekończącą się listę zalet jakie ma Sudocrem. Ulotka dodana do produktu zawiera szczegółowe informacje, które rozwieją wszelkie wątpliwości.

Ja również miałam okazję używać zarówno kremu i maści. Maść sprawdziła się w przypadku mojego małego szkraba. Używałam jej przy każdej zmianie pieluszki dzięki czemu mogłam zapomnieć o odparzeniach i podrażnieniach. Z kolei krem skradł moje, dorosłe serce. Bezkonkurencyjny przy małych wypryskach i suchych łokciach. Co ciekawe, nawet mój mąż sprawił sobie swój słoiczek.

A wy, jakie macie doświadczenia?

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.