Fenomen sióstr Godlewskich

Najbardziej kontrowersyjni celebryci w Polsce? Z pewnością jest wielu dlatego pozwólcie, że podam wyłącznie te najciekawsze. Co powiecie na… siostry Godlewskie?

Chyba nie ma osoby, która nie zna sióstr Godlewskich. Kim są i czym się zajmują? W jaki sposób stały się celebrytkami? Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszam do lektury.

Małgorzata i Esmeralda bo tak mają na imię siostry Godlewskie zasłynęły dzięki filmikom na YouTubie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że występując w mocnych makijażach, dość skąpo ubrane, śpiewają piosenki znanych gwiazd w sposób, którego nie można wymazać z pamięci. Niestety żadna z sióstr nie ma talentu do śpiewania, a wręcz można by powiedzieć, że „słoń nadepnął im na ucho” dlatego filmiki wywołały szok u większości oglądających. Dziewczyny w mgnieniu oka stały się rozpoznawalne i z radością przyjęły miano polskich celebrytek. Co ciekawe, celebrytki nagrały swój autorski singiel, którego gatunek muzyczny określono jako „disco porno”.

Jak sami widzicie, sposobów na to by zostać gwiazdą jest wiele. Można zacząć od zaprzyjaźnienia się z jedną z nich choć to raczej nie będzie łatwe. Jeszcze trudniejsze wydaje się zostać drugą połówką gwiazdy (np. Edyta Zając, żona Cezarego Pazury). Trudne? Tak ale nie niemożliwe ;). No i kolejny sposób, chyba najłatwiejszy czyli szokować. Tą drogę wybrały wyżej opisywane siostry Godlewskie.

Jedyne o czym należy pamiętać, to to, że w dzisiejszych czasach nic nie ginie, a internet pamięta.

Źródło zdjęć: google.com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.