Jak gwiazda!

Każda z nas marzy o pięknych, lśniących i zdrowych włosach. Kondycja włosów zależy od wielu czynników i wcale nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Co robić by włosy były gęste i błyszczące? Zapraszam do lektury.

Przede wszystkim pamiętamy, że nie w każdym przypadku uda się uzyskać efekt jak z reklamy szamponu Loreal. Oczywiście, włosy do reklamy telewizyjnej przygotowywane są w szczególny sposób i pracuje nad nimi zespół profesjonalistów. Odpowiednia stylizacja potrafi zdziałać cuda i zamiast cienkich włosów uzyskamy, gęstą czuprynę.

Kolejnym etapem jest obróbka materiału. Pamiętajcie, że programy do obróbki zdjęć i filmów potrafią zdziałać cuda. Z wysokiej, tęgiej brunetki możesz stać się filigranową blondynką! Nad końcowym efektem pracuje sztab ludzi, a w tym najlepsi graficy komputerowi.

Okay, zatem co z pielęgnacją? Czy warto stosować specjalne maski? A co z witaminami?

Odpowiedź na powyższe pytania jest prosta. Naturalnie, że tak. Niezależnie od tego jaką strukturą włosa obdarzyła cię ‚matka natura’, zawsze należy odpowiednio o nie dbać. Tak naprawdę jest jedno podejście, holistyczne. W praktyce oznacza to, że dbamy o włosy z zewnątrz i wewnątrz czyli całościowo. Nie należy zapominać o odpowiedniej diecie, która jest budulcem całego organizmu, a w tym także i włosów. By mieć gęstą i lśniącą czuprynę należy pamiętać o dostarczaniu niezbędnych witamin i minerałów. Najlepiej w postaci naturalnej czyli w żywności.

Jeżeli chcecie wiedzieć o jakich składnikach mowa i co jeść by cieszyć się pięknymi puklami na miarę Seleny Gomez, zapraszam już niebawem.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.