Moda plażowa 2018

Moda plażowa chyba jeszcze nigdy nie była tak popularna jak obecnie. Nie wystarczy ładny, kolorowy strój, który jeszcze kilka lat temu był obiektem westchnień wszystkich zapalonych plażowiczek. Obecnie moda plażowa nabiera zupełnie nowego wymiaru. Co będzie hitem lata 2018? Jeżeli jesteście ciekawe, zapraszam do lektury.

Lata 90′ i retro znalazły swoje miejsce nie tylko w modzie codziennej. Trendy tych czasów odnajdziemy w stylistyce plażowej.

Stroje jednoczęściowe są modne od wielu lat ale obecnie świecą triumfy w totalnie nowej odsłonie! Zapominamy o zabudowanych majtkach, rodem z babcinej szafy, a wybieramy te wysoko wycięte. I pamiętajcie, im bardziej wycięte tym lepiej. Idealnym przykładem są amerykańskie celebrytki jak np. Kim Kardashian, jej starsza siostra Kourtney czy choćby jedna z najbardziej lubianych piosenkarek na świecie, Selena Gomez.

Babcine kolory, takie jak bordo, musztardowy, zgniła zieleń czy brudny, ciemny róż to prawdziwy hit nadchodzącego lata, również w wydaniu plażowym.

Logomania przeniosła się także na plażę. Kostiumy kąpielowe i skąpe bikini powinny mieć dobrze widoczne, odznaczające się logo. Najlepiej znanego projektanta jak np. Gucci czy Prada.

Gadżety stały się obowiązkowym dodatkiem. Neonowe daszki, plastikowe kolczyki i przede wszystkim, klapki od projektanta. Z pewnością nie będą tanie ale to absolutny hit lata 2018.

No i na koniec najgorętszy trend. Na plażę wybieramy się bez… makijażu! Naturalnie, świeżo i dziewczęco. Jeżeli należysz do tych kobiet, które nie wychodzą z domu bez makijażu, zastąp go lekkim kremem BB i dużymi oksami! Udanego urlopu :).

Źródło zdjęć: google.pl

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.