Modowe inspiracje?

Chcesz być modna ale nie stać cię na stylistkę? Nic prostszego, najlepszym źródłem darmowej informacji jest oczywiście… internet.

W sieci znajdziesz wszystko to co cię interesuje. Od najnowszych trendów po transmisje czy zdjęcia z pokazów mody. Wywiady z projektantami czy znanymi na całym świecie stylistami, poradniki w formie blogów i w końcu prężnie się rozwijające media społecznościowe gdzie jest pod dostatkiem modowych inspiracji w formie zdjęć.

Śledzenie najnowszych trendów to jeden ze sposobów na bycie „trendy” ale można inaczej. Podpatrywanie celebrytek, blogerek, światowych gwiazd, aktorek czy piosenkarek. Wystarczy znaleźć sobie osobę, której styl podoba nam się najbardziej i zacząć śledzić jej konto na facebooku czy instagramie. Gwiazdy obecnie bardzo chętnie dzielą się z fanami tym co noszą. To pewna forma kontaktu z followersami. Naturalnie większość fanów nie ma tak zasobnego portfela jak bogate celebrytki jednak bez większego problemu można je zastąpić tańszymi zamiennikami. Sieciówki prześcigają się w naśladowaniu trendów z pokazów mody. Sportowe, ciężki buty a’la Balenciaga dostaniemy w delikatnie prostszej formie w popularnej sieciówce jaką jest Zara. Wystarczy dobrze szukać i być kreatywny. Nawet gwiazdy coraz chętniej korzystają z oferty tańszych sklepów chcąc w ten sposób pokazać, że nie są „oderwane od rzeczywistości”, są podobne do nas, do zwykłych, szarych ludzi.

Tak więc, traktujmy internet, to co oferuje jako inspirację ale z przymrużeniem oka. Moda powinna być zabawą, poszukiwaniem i podróżą!

Źródło zdjęć: pixabay,com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.