Sportowa elegancja i retro

Moda to mój ulubiony temat dlatego postanowiłam podzielić się z wami wskazówkami co będzie modne w nadchodzącym sezonie jesień zima 2018. Zapraszam do lektury.

Ucieszą się wszystkie te dziewczyny, które uwielbiają styl miejski lub jak kto woli, sportowa elegancja. Moda lubi zaskakiwać i tak będzie w najbliższym sezonie. Jak pewne zauważyłyście, dotychczas na wybiegach królowały stroje rodem z szaf naszych mam, a nawet babć! Piękne welury, zamsze i wełna gościły na wszystkich pokazach. Butelkowa, ciemna zieleń, klasyczna czerń i najróżniejsze odcienie bordo stanowiły większość każdej kolekcji. Bufiaste rękawy, marynarki z obszernymi ramionami, kanciaste linie, falbany i plisowanki czyli wszystko to co kochały nasze mamy. Tak było, a jak będzie w nowym sezonie?

Zdecydowanie wszystko to co kochałyśmy, zostaje! Moda retro nie przemija ale w znacznej części podzieli podium ze sportową elegancją!

Trendsetterki stawiają na niecodzienne stylizacje w kolorach retro jednak w wydaniu sportowym. Oznacza to, że wszystkie fanki mody, na zbliżający się sezon, powinny mieć w szafie luźne, sportowe spodnie dresowe, najlepiej w ciemnych kolorach jak zieleń, brudny róż, miodowy czy ciemne beże. Idealnym uzupełnieniem takiej stylizacji będą delikatne, lekkie szpilki. Całość łączymy z podkoszulkami lub bluzkami w bieliźnianym stylu. Najlepiej opinające, uwydatniające kobiece kształty.

Zbliżający się sezon będzie bardzo modowy. Wybieramy to co jest nieoczywiste, charakterystyczne, a wręcz można zaryzykować stwierdzeniem… brzydkie ;).

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.