Planujemy wakacje 2018

Nie wiem jak wy ale ja dzisiaj poczułam wiosnę! Za oknem świeci słoneczko, na niebie kilka białych chmurek, a w oddali słychać ćwierkające ptaszki. Wiosna tuż za rogiem, a w związku z tym już można zacząć planować… wakacje.

Lipiec, sierpień to miesiące, które szczególnie upodobali sobie Polacy. Trudno się dziwić bo właśnie wtedy w Europie jest najładniejsza pogoda. Planujemy wyjazdy nad polskie morze ale także po Europie. No właśnie, kiedy najlepiej zacząć planować wakacyjną podróż? Właśnie teraz i już wyjaśniam dlaczego.

Na najlepsze miejsca są najszybsze rezerwacje. Zainteresowani szukają idealnej miejscówki w najbardziej atrakcyjnej cenie już w sezonie zimowym jednak spokojnie na początku wiosny, znajdziecie wiele ciekawych ofert. Warto poświęcić trochę czasu na poszukiwania. Zachęcam sprawdzić strony internetowe biur podróży ale także oficjalne strony ośrodków wczasowych. Jest szansa, że kiedy wyślecie indywidualne zapytanie, dostaniecie atrakcyjną propozycję. Czas gra tutaj najważniejszą rolę. Im szybciej się za to zabierzecie tym większa szansa, że najlepsze pokoje będą jeszcze wolne.

Wczesne planowanie podróży to oszczędności. Już od kilku lat także w Polsce panuje moda na oferty tzw. „first minute”. Tak więc możemy zapomnieć, że atrakcyjne oferty są dostępne wyłącznie w opcji „last minute” co jeszcze do niedawna było bardzo popularne. Osoby kierujące się tym kryterium przy wyborze wycieczki mogli zaoszczędzić nawet do 70% ceny.

A może ktoś z was ma dobry i sprawdzony sposób na wyszukiwanie najlepszych wakacyjnych ofert? Zachęcam do komentowania.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.