Dieta pudełkowa. Warto?

Piękna i szczupła sylwetka to marzenie każdej kobiety. W dzisiejszych czasach, kiedy nie mamy czasu na wielogodzinne przygotowywanie posiłków decydujemy się na… dietę pudełkową. Coraz bardziej popularna, a ostatnio gorąco polecana przez polskie gwiazdy i celebrytki. Czym tak naprawdę jest dieta pudełkowa, ile kosztuje i czy warto się na nią skusić? Zapraszam na najnowszy wpis.

Dieta pudełkowa to nic innego jak catering z dostawą do domu. Oferta firm, które prześcigają się w coraz ciekawszych i lepiej przygotowanych posiłkach jest naprawdę ogromna. Zazwyczaj jest kilka podstawowych opcji, które nie podlegają modyfikacjom. Codzienne menu jest dokładnie opisane dzięki czemu klient wie co je ale także otrzymuje informację na temat kaloryczności potraw.

Część firm oferujących catering z dostawą do domu, ma w swojej ofercie propozycję indywidualną. Oznacza to, że dieta może być przygotowana konkretnie pod klienta. Po konsultacji z dietetykiem, wspólnie zostaje ustalone menu. Dzięki temu można wyeliminować z diety wszystko to czego nie lubimy lub co nas uczula.

Dieta pudełkowa ma wiele zalet, a jedną z najważniejszych jest fakt, że nie musisz martwić się o codzienne przygotowywanie posiłków. Każdego dnia otrzymujesz pudełka z pysznymi posiłkami. Bez wychodzenia z domu, smacznie, zdrowo, świeżo i bardzo szybko.

Catering ma jeden minus. Niestety ceny nie należą do najniższych jednak należy pamiętać, że kiedy decydujemy się na dietę pudełkową, rezygnujemy z innych posiłków więc w ogólnym rozrachunku wcale nie wychodzi drogo.

A może ktoś z was miał okazję korzystać z oferty firm cateringowych i chce się podzielić swoją opinią? Zachęcam do komentowania.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.