Piękna skóra?

Piękna skóra to marzenie każdej kobiety. Niestety nie każda z nas została obdarowana alabastrową cerą bez żadnej skazy. Wypryski, popękane naczynka, przebarwienia czy przesuszona skóra to tylko początek góry lodowej z którą walczymy przez całe życie. A zatem pojawia się pytanie – czy można w jakiś sposób zahamować wszystko to co powoduje pogorszenie stanu naszej skóry?

Tak, niezależnie od przyczyn i stanu organizmu, zawsze możemy działać na jego korzyść. Im staranniej będziemy dbać o cerę tym większe i lepsze efekty zaobserwujemy. Najważniejsza jest sumienność i dokładność ale także preparaty jakie zastosujemy.

Słyszeliście o Emolium? To preparaty, które mają magiczną moc. Potrafią dostosować się do indywidualnych potrzeb skóry każdego człowieka poprzez dostarczanie niezbędnych składników do jej ochrony. PrZede wszystkim należy wiedzieć, że każda skóra wymaga utrzymania fizjologicznej równowagi, a zatem odpowiednich składników, które przyczynią się do zdrowego i pięknego wygląd. Zwykły krem, to może być za mało. Dopiero emolium może okazać się strzałem w dziesiątkę.

  • Idealna równowaga hydrolipidowa,
  • Odpowiednie natłuszczenie naskórka,
  • Lipidy między komórkowe,
  • Prawidłowe nawilżenie,
  • Związanie wody w skórze,
  • Łagodzące działanie (świąd, podrażnienia).

Wszystkie powyższe zapewnia właśnie emolium. Kompleksowe działanie sprawia, że nasza skóra odzyska młodzieńczy i zdrowy wygląd. Do wybory są kosmetyki do pielęgnacji twarzy czy ciała ale także do pielęgnacji włosów. Warto również podkreślić, że preparaty kosmetyczne emolium są dostępne wyłącznie w aptekach.

A może ktoś z was miał okazję używać emolium i chce się podzielić swoimi wrażeniami? Zachęcam do komentowania.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.