Najmodniejsze płaszcze tej jesieni!

No i nastała jesień. Zrobiło się szaro, buro, deszczowo i chłodno. Listopad to niewątpliwie najsmutniejsza pora roku w Polsce. O ile październik może być jeszcze słoneczny i ciepły, o tyle listopad to miesiąc, kiedy zaczynamy odczuwać zbliżającą się zimę. To właśnie teraz wyciągamy z szaf ciepłe płaszcze, grube swetry, kaszmirowe rękawiczki i wełniane skarpety. No właśnie, skoro mowa o płaszczach… . Wiecie jakie będą najmodniejsze okrycia wierzchnie w sezonie jesień zima 2017? Jeżeli nie to zapraszam do lektury :).

  • W tym sezonie zdecydowanie królować będą płaszcze typu „oversize”. Najlepiej by były luźne, w męskim kroju. Zapominamy o taliowanych, dopasowanych, damskich krojach! Te są zdecydowanie passe.
  • Szukamy płaszczy w kolorach ziemistych jak butelkowa zieleń, khaki, beże, szarości i bordo. Na topie będą także ciekawe połączenia kolorystyczne jak bordo z zielenią lub ostre odcienie żółtego (kanarkowy) i krwista czerwień.
  • W sezonie jesień zima 2017 zapominamy o pasiakach i kropkach (dots). Przerzucamy się na… kratkę, najlepiej w co najmniej dwóch kolorach. Idealne połączenie to szarości z bordo, które lansowane są przez wszystkich projektantów na najnowszych pokazach.
  • Jeżeli „męski” krój nie jest twoim faworytem, możesz zdecydować się na grube wełniane płaszcze z kręconej włóczki. Idealnym przykładem będzie wiśniowy bądź camelkowy płaszcz ‚Teddy’ Max Mara. Jeżeli szukasz tańszego odpowiednika, warto sprawdzić ofertę większych sieciówek jak H&M czy Zara. Tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.