Najlepsza bankowość internetowa – mój Alior

Od kiedy pamiętam bankowość internetowa była tym na co czekałam wiele lat. Należę do osób, które bardzo lubią robić zakupy w sieci więc wykonywanie przelewów stało się dla mnie czymś naturalnym. Długo szukałam banku, który sprosta moim oczekiwaniom i uwierzcie mi, przerobiłam ich co najmniej kilkanaście.

Jeszcze kilka lat temu bankowość internetowa była nowością w Polsce. Nie wszystkie banki zdecydowały się podążać zgodnie z tendencjami rynku. Klienci nie byli przekonani, że chcą powierzyć swoje ciężko zarobione pieniądze ‚sieci’ więc część banków opóźniała wprowadzenie tej usługi. Na szczęście był bank, który nie bał się innowacji i szybko wprowadził bankowość internetową do swojej oferty. Alior Bank to chyba pierwszy bank, który sprostał moim oczekiwaniom i nasza przyjaźń trwa przez wiele lat. Pozwólcie, że postaram się wypunktować to co sprawiło, że Alior Bank stał się moim bezwzględnym faworytem :).

Bajecznie prosta, czytelna i łatwa w obsłudze strona internetowa

  • Wbrew pozorom, stworzenie łatwego i przejrzystego kanału elektronicznego gdzie można działać intuicyjnie, nie jest takie proste. Alior Bank stworzył stronę, na której działamy instynktownie więc zrobienie przelewu zajmie nam kilka sekund. Nie trzeba uczyć się strony miesiącami i szukać ‚po omacku’ niezbędnych funkcji. Działanie jest „na wyczucie”, a dzięki temu proste i szybkie czyli coś na czym nam zależy.

Natychmiastowe potwierdzenie przelewów

  • To funkcja na której bardzo mi zależało. Odbiorcy przelewów często proszą o wysłanie pliku PDF z potwierdzeniem przelewu. Dzięki tej opcji nie muszą czekać aż bank zaksięguje wpłatę, a może to trwać nawet 24 godziny! Niezależnie do jakiego banku ‚idzie’ przelew, potwierdzenie jest natychmiast po jego zatwierdzeniu. Wystarczy jedno kliknięcie i gotowe.

 

Jeżeli chcecie wiedzieć dlaczego jeszcze wybrałam Alior Bank, zapraszam na kolejny wpis, który zamieszczę już niebawem.

 

Źródło zdjęć: aliorbank.pl

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.