Podkład – podstawa makijażu

Dziś zrobiłam sobie „dzień relaksu”. Skorzystałam z możliwości wcześniejszego wyjścia z pracy oraz otwarcia nowej ( a właściwie jedynej ;)) galerii handlowej w mojej okolicy. Oczywiście, co kobieta kupuje na wiosnę? Ciuchy i kosmetyki!

pppp

Podkład – inny na zimę, inny na lato

Zaczęłam od wybrania nowego wiosennego podkładu. Kiedyś na szkoleniu kosmetycznym usłyszałam, że inne podkłady należy stosować, gdy jest zimno, a inne – gdy ciepło. Toteż stosuję się do tego skrupulatnie. Na czas chłodniejszy wybieram te bardziej kryjące, „ciężkie”, na okres wiosenno-letni zdecydowanie wolę podkłady lekkie i z filtrem UV.

cvcv

Tym razem wybrałam podkład Revlon, korzystając ze sporej promocji w Hebe. Markę Revlon – szczerze mówiąc – znam dość słabo, ale że poleciła mi ją kiedyś kosmetyczka… Czemu nie spróbować? Tym bardziej, że nadarza się okazja kupienia produktu po sporo niższej cenie? Podobno podkład marki Revlon doskonale nadaje się do takiej cery jak moja, czyli mieszanej. Wypróbujemy. 🙂

Dziś zrobiłam sobie "dzień relaksu". Skorzystałam z możliwości wcześniejszego wyjścia z pracy oraz otwarcia nowej ( a właściwie jedynej ;)) galerii handlowej w mojej okolicy. Oczywiście, co kobieta kupuje na wiosnę? Ciuchy i kosmetyki! Podkład - ważna sprawa Zaczęłam od wybrania nowego wiosennego podkładu. Kiedyś na szkoleniu kosmetycznym usłyszałam, że inne podkłady należy stosować, gdy jest zimno, a inne - gdy ciepło. Toteż stosuję się do tego skrupulatnie. Na czas chłodniejszy wybieram te bardziej kryjące, "ciężkie", na okres wiosenno-letni zdecydowanie wolę podkłady lekkie i z filtrem UV. Tym razem wybrałam podkład Revlon, korzystając ze sporej promocji w Hebe. Markę Revlon - szczerze mówiąc - znam dość słabo, ale że poleciła mi ją kiedyś kosmetyczka... Czemu nie spróbować? Tym bardziej, że nadarza się okazja kupienia produktu po sporo niższej cenie? Podobno podkład marki Revlon doskonale nadaje się do takiej cery jak moja, czyli mieszanej. Wypróbujemy. :)

https://www.hebe.pl/search?utf8=%E2%9C%93&q=revlon

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.